Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
HOLESZ Ludwik
LOT 86 | ID: 044086 |
HOLESZ Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Fantastyczna kraina (1980) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 44,5 x 60 cm 47,5 x 63,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "L. Holesz | 1980 r" Opisany p.d.: "44-266 Świerklany" PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - dar od artysty. | |