Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
GAŁEK Stanisław
LOT 57 | ID: 044057 |
GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Baca w Tatrach |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 51 cm 50 x 65,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK" | |
| Cena wywoławcza: | 8500 zł |
| Cena uzyskana: | 9500 zł |