Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 74 | ID: 044074 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na zalanej łące |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 25 x 34,5 cm 39 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S. Gibiński" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |