Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 93 | ID: 044093 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odpoczywające |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 70 x 49,5 cm 82 x 62 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |