Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 56 | ID: 044056 |
FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima w górach |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 25 x 34,5 cm 34 x 44 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz" | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |