Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
OBRZYDOWSKI Wiesław
LOT 117 | ID: 044117 |
OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret córki | Akt (obraz dwustronny) (2004) |
| Technika: | akryl, technika własna, sklejka |
| Wymiary: | 190,5 x 84,5 cm 197 x 91,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany na stronie z portretem córki śr.d.: "WO ' 2004" Sygnowany i datowany na stronie z aktem p.g.: "WO ' 04" PRACA NIEDOSTĘPNA | |