44. Aukcja Dzieł Sztuki

4 marca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

OBRZYDOWSKI Wiesław

OBRZYDOWSKI Wiesław
LOT 117
ID: 044117

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

Tytuł:Portret córki | Akt (obraz dwustronny) (2004)
Technika:akryl, technika własna, sklejka
Wymiary:190,5 x 84,5 cm
197 x 91,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany na stronie z portretem córki śr.d.: "WO ' 2004"
Sygnowany i datowany na stronie z aktem p.g.: "WO ' 04"