Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 64 | ID: 044064 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krakowianka na tle zimowego pejzażu (1934) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 48,5 x 68 cm 61 x 80 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "W Wodzinowski 1934 r" | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |