Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
PRZEBINDOWSKI Zdzisław
LOT 77 | ID: 044077 |
PRZEBINDOWSKI Zdzisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z aleją (1940) |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 50 x 65,5 cm 64 x 79 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Z Przebindowski 940" Widoczne zabrudzenie malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |