BOBA Aleksander

BOBA Aleksander
LOT 17
ID: 043017

BOBA Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Krokusy na polanie
Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 35 cm
33,2 x 41,8 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "A. Boba"