WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk
LOT 89
ID: 043089

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż ze wzgórzem (1984)
Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 50 cm
47,5 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "HEN. WÓJCIK 84."