Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
KOTOWSKI Jan Erazm
LOT 18 | ID: 043018 |
KOTOWSKI Jan Erazm BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Patrol |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 67,5 cm 63 x 80 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Jan Kotowski" | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |