Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
SZANCENBACH Jan
LOT 98 | ID: 043098 |
SZANCENBACH Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z ciemnym niebem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 80 cm 81,5 x 92,5 cm |
| Sygnowany p.d.: "Szancenbach" | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |