Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
POCHWALSKI Józef Mikołaj
LOT 25 | ID: 043025 |
POCHWALSKI Józef Mikołaj BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Scena orientalna - powrót od studni (1929) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 35 x 25 cm 38,8 x 29 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Józef Pochwalski. 1929" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |