Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
SRZEDNICKI Konrad
LOT 57 | ID: 043057 |
SRZEDNICKI Konrad BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z kwiatami (1984) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 47 x 61,5 cm 59,5 x 73 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Konrad Srzednicki 1984" Opisany na blejtramie: "Konrad Srzednicki | 1984" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |