Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
GAŁEK Stanisław
LOT 14 | ID: 043014 |
GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Góral nad potokiem tatrzańskim (1926) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 49,5 cm 45,5 x 60 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "ST. GAŁEK | 1926" | |
| Cena wywoławcza: | 7500 zł |
| Cena uzyskana: | 9500 zł |