Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 22 | ID: 043022 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt z kwiecistą parasolką |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 49,5 cm 88,5 x 69 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 4600 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |