Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
OBRZYDOWSKI Wiesław
LOT 117 | ID: 043117 |
OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety z grzywką (1986) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 28 x 20 cm (w świetle passe-partout) 43 x 34,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "W. Obrzydowski. ‘86"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |