Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 73 | ID: 043073 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na łodzi |
| Technika: | węgiel, papier |
| Wymiary: | 49 x 71 cm 52 x 74 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wiktor Zin"
PROWENIENCJA: - dar od artysty, - kolekcja prywatna. | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |