Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 70 | ID: 043070 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Noc pełni księżyca (1978) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 18 x 25 cm (w świetle passe-partout) 40,5 x 47,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "78 Wiktor Zin" | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |