Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
SERAFIN Władysław
LOT 3 | ID: 043003 |
SERAFIN Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Brama Floriańska |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 53 x 64 cm 69 x 80 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "W Serafin" | |
| Cena wywoławcza: | 1700 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |