Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
KARCZ Włodzimierz
LOT 60 | ID: 043060 |
KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bukiet herbacianych róż (1998) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 40,3 cm 51 x 61 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 98" Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |