45. Aukcja Dzieł Sztuki

15 kwietnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna
LOT 45
ID: 045045

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna BIOGRAFIA

Tytuł:Izba zamkowa na Wawelu
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:63 x 80,5 cm
75 x 93 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Maślakiewicz-Brzozowska"