Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna
LOT 45 | ID: 045045 |
MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Izba zamkowa na Wawelu |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 63 x 80,5 cm 75 x 93 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. Maślakiewicz-Brzozowska"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |