45. Aukcja Dzieł Sztuki

15 kwietnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

POCHWALSKI Kasper

POCHWALSKI Kasper
LOT 54
ID: 045054

POCHWALSKI Kasper BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Edmunda Litawińskiego | Macierzyństwo (kompozycja dwustronna)
Technika:olej, płótno
Wymiary:87 x 63 cm
96 x 72 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g. na stronie z portretem: "Kasper Pochwalski"
Sygnowany p.g. na stronie z alegorią macierzyństwa: "KASPER POCHWALSKI"
Na stronie z portretem widoczne zabrudzenie malatury oraz drobne ubytki farby (śr.d.).

PROWENIENCJA: kolekcja rodziny Tadeusza Litawińskiego.