Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
KOŁPANOWICZ Marcin
LOT 95 | ID: 045095 |
KOŁPANOWICZ Marcin BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Letni koncert (1998) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 48,5 x 63,5 cm (w świetle passe-partout) 72 x 85,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Marcin | Kołpanowicz | 1998"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |