Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
LOT 71 | ID: 045071 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed kościołem (1982) |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 31,7 x 49,5 cm 37 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 82" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |