Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 55 | ID: 045055 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta z żółtą różą (1936) |
| Technika: | pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 49,5 x 71 cm 60,5 x 82 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.g.: "W. Wodzinowski | 1936" PRACA NIEDOSTĘPNA | |