45. Aukcja Dzieł Sztuki

15 kwietnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty
LOT 55
ID: 045055

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta z żółtą różą (1936)
Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:49,5 x 71 cm
60,5 x 82 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "W. Wodzinowski | 1936"