45. Aukcja Dzieł Sztuki

15 kwietnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 98
ID: 045098

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:W samo południe (1999)
Technika:olej, płótno
Wymiary:45 x 90 cm
62 x 106 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 99"
Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu.