Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
KARCZ Włodzimierz
LOT 98 | ID: 045098 |
KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W samo południe (1999) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 45 x 90 cm 62 x 106 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 99" Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu. PRACA NIEDOSTĘPNA | |