Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 18 | ID: 046018 |
PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jesień |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 96 x 150 cm 119,5 x 164,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "IPieńkowski" [dwukrotnie] Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem obrazu. Widoczne sfalowania płótna i lokalnie spękania malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |