Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 19 | ID: 046019 |
PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W saloniku |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 73 cm 70,5 x 83,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Ign. Pieńkowski" PRACA NIEDOSTĘPNA | |