Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
MALCZEWSKI Jacek
LOT 9 | ID: 046009 |
MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Scena przed dworkiem i studia postaci (1926) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 35,3 x 27 cm 47,5 x 37,7 cm (z passe-partout) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "JMalczewski | 20 Luty | 1926" Na odwrocie szkic dwóch sylwetek ludzkich wykonany ołówkiem. | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |