Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
LOT 12 | ID: 046012 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan z dziewczyną - spotkanie nad rzeką (1953) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 29,5 x 40 cm 41 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1953" Widoczne drobne ubytki malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 11000 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |