Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
LOT 11 | ID: 046011 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan i dziewczyna (1936) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 30 x 40 cm 46 x 56 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1936" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i ręcznie wpisanym numerem "0766" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 11000 zł |
| Cena uzyskana: | 21000 zł |