Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
LOT 10 | ID: 046010 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Spacer myśliwski (1944) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 33 x 47,5 cm 47,5 x 62 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1944" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 19000 zł |