Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
LOT 2 | ID: 046002 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bolszewik z koniem (1924) |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 32 x 24 cm 36,5 x 28,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1924" Widoczne drobne ubytki malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 9500 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |