Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
KONARSKI Marian Marzyn
LOT 85 | ID: 046085 |
KONARSKI Marian Marzyn BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż o zachodzie słońca (1989) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 50 cm 74,5 x 60 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Marian Konarski | 89" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |