Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
BRATKOWSKI Roman
LOT 63 | ID: 046063 |
BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wiosenny sad |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 57 x 73 cm 74 x 90,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "R. Bratkowski" Na odwrocie oprawy metka Salonu Malarzy Polskich przy ul. Floriańskiej 37 w Krakowie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |