Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 62 | ID: 046062 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na wiejskiej drodze |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 34,5 x 49,5 cm 47,5 x 62 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "S. Gibiński" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |