Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 61 | ID: 046061 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed kościołem |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 36 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "S. Gibiński" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |