Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 60 | ID: 046060 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż ze stogiem |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 28,5 x 40 cm 37,5 x 48,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |