Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 59 | ID: 046059 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Późne lato |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 33 x 44 cm 37,5 x 48,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |