Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
PAŁKA Witold
LOT 89 | ID: 046089 |
PAŁKA Witold BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bankiet (1999) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80 x 100 cm 90 x 110 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Pałka W. | 1999" Na odwrocie metka artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |