Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
BOROWICKI Władysław
LOT 55 | ID: 046055 |
BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nokturn - łodzie na spokojnym morzu (1941) |
| Technika: | gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 21 x 31,5 cm 35 x 45,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "W Borowicki | 1941"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |