47. Aukcja Dzieł Sztuki:
[więcej informacji]
LOT 10 | ID: 047010 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Motyw architektoniczny (1982) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 46,7 x 30 cm (w świetle passe-partout) 72,5 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 82"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |