47. Aukcja Dzieł Sztuki:
Polska w twórczości Wiktora Zina

29 lipca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

LOT 10
ID: 047010

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Motyw architektoniczny (1982)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:46,7 x 30 cm (w świetle passe-partout)
72,5 x 55 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 82"