47. Aukcja Dzieł Sztuki:
[więcej informacji]
LOT 15 | ID: 047015 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krajobraz z ruinami zamku w Ossolinie (1979) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 20,2 x 31,5 cm 29 x 38,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 1979" Opisany na odwrocie. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |