47. Aukcja Dzieł Sztuki:
Polska w twórczości Wiktora Zina

29 lipca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

LOT 19
ID: 047020

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Portret St. Czekanowskiego (1946)
Technika:tusz, papier
Wymiary:17,5 x 32,5 cm
33,5 x 47,5 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d. monogramem "ZW" oraz datowany "1946"
Opisany po prawej stronie kompozycji: "Wielmożny Pan Prezes | St. Czekanowski | w oparciu o fotografię | z zakładu Lebensteina z roku 1937"; "Czy jeszcze żyje?"