47. Aukcja Dzieł Sztuki:
[więcej informacji]
LOT 19 | ID: 047020 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret St. Czekanowskiego (1946) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 17,5 x 32,5 cm 33,5 x 47,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d. monogramem "ZW" oraz datowany "1946" Opisany po prawej stronie kompozycji: "Wielmożny Pan Prezes | St. Czekanowski | w oparciu o fotografię | z zakładu Lebensteina z roku 1937"; "Czy jeszcze żyje?" PRACA NIEDOSTĘPNA | |