LOT 13
ID: 047013

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z aleją (1985)
Technika:pastel, papier
Wymiary:32,5 x 50 cm
51 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 85"