47. Aukcja Dzieł Sztuki:
[więcej informacji]
LOT 4 | ID: 047004 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W klasztorze (1983) |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 28,5 x 40,5 cm (w świetle passe-partout) 55 x 64,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 83" | |
| Cena wywoławcza: | 4600 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |