47. Aukcja Dzieł Sztuki:
Polska w twórczości Wiktora Zina

29 lipca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

LOT 4
ID: 047004

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:W klasztorze (1983)
Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:28,5 x 40,5 cm (w świetle passe-partout)
55 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 83"
Cena wywoławcza:4600 zł
Cena uzyskana:5000 zł