47. Aukcja Dzieł Sztuki:
[więcej informacji]
LOT 1 | ID: 047001 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima w wiosce (1977) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 29,5 x 43 cm 25 x 31 cm (w świetle passe-partout) 51 x 59 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 1977" Na odwrocie oprawy dedykacja autorska z 1977 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 4600 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |