47. Aukcja Dzieł Sztuki:
Polska w twórczości Wiktora Zina

29 lipca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

LOT 1
ID: 047001

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Zima w wiosce (1977)
Technika:akwarela, papier
Wymiary:29,5 x 43 cm
25 x 31 cm (w świetle passe-partout)
51 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 1977"
Na odwrocie oprawy dedykacja autorska z 1977 roku.
Cena wywoławcza:4600 zł
Cena uzyskana:7000 zł